Wolontariat

„Herbertowski Mikołaj” u najmłodszych!

Wolontariuszki ze szkolnego wolontariatu wywołały uśmiechy na twarzach najmłodszych. Z okazji Mikołajek zamieniły się w Śnieżynki oraz Mikołaja i udały się do najmłodszych dzieci z klas od pierwszej do czwartej w trzebiatowskiej Szkole Podstawowej Nr 1. Strój Mikołaja wzbudził niemałe zamieszanie…

Już od wejścia słychać było nowoczesny dzwoneczek Mikołaja odtwarzany z telefonu. Dzieci domyślały się, w jakim celu odwiedzili ich goście z Laponii i przyjęły ich bardzo ciepło. Rodzice aktywnie zaangażowali się w naszą akację, finansując upominki dla swoich pociech. Dzieci obdarowane prezentami chętnie pozowały do wspólnych zdjęć. Jednak na prezent trzeba było sobie zasłużyć, rozwiązując zagadki przygotowane przez Mikołaja. Spotkanie zakończono wspólnymi śpiewami mikołajowych piosenek oraz wręczeniem gościom własnoręcznie przygotowanych laurek.