Aktualności

Zakończenie roku szkolnego 2018/2019

Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2018/2019 rozpoczęliśmy od powitania gości, wśród których byli: przedstawiciel organu prowadzącego – p. Joanna Duzinkiewicz – wiceprzewodnicząca Rady Powiatu Gryfickiego, ppłk Sylwester Kowalski – dowódca 3 Batalionu Zmechanizowanego Legii Akademickiej w Trzebiatowie, kom. Krzysztof Zieliński – komendant Komisariatu Policji w Trzebiatowie, p. Anna Rzepecka – przedstawiciel Trzebiatowskiego Ośrodka Kultury, p. Renata Garbacz  uhonorowana statuetką „Przyjaciel Szkoły”– firma „Garbi Computers”.

Pani Dyrektor podsumowała miniony rok szkolny, gratulując uczniom uzyskanych wyników w nauce i sukcesów w różnych konkursach i zawodach sportowych oraz życzyła udanych i bezpiecznych wakacji.

Najlepsi uczniowie z poszczególnych klas otrzymali z rąk dyrektora i wychowawców świadectwa z wyróżnieniem. Nagrodzono również uczniów angażujących się w różne przedsięwzięcia szkolne.

Ogłoszona została lista nominowanych uczniów do Nagrody Starosty Powiatu Gryfickiego, Stypendium Starosty Gryfickiego, Nagrody Starosty dla najlepszego ucznia szkoły. Do otrzymania Stypendium Prezesa Rady Ministrów wytypowana została uczennica kl. I – Justyna Mielniczuk – średnia ocen 5,65.

Na zakończenie uroczystości uczniowie klasy 1a przedstawili krótki program artystyczny nawiązujący do zbliżających się wakacji.