Aktualności

Studniówka 2019

19 stycznia 2019r. odbyła się tegoroczna Studniówka. Pojawili się na niej przedstawiciele organu prowadzącego: Starosta Powiatu Gryfickiego pan Ryszard Chmielowicz, a także radni: pani Joanna Duzinkiewicz, pan Marek Gołuchowski oraz pan Grzegorz Szafrański. Obecni byli również nauczyciele i rodzice. Bal odbył się w sali okolicznościowej „Impresja”. Tradycyjnie rozpoczęła go swoim przemówieniem pani dyrektor Jadwiga Jaworska, a następnie głos zabrał pan Starosta. Swoje życzenia przekazał także Burmistrz Trzebiatowa, pan Józef Domański, który nie mógł być obecny na naszej uroczystości. Uczniowie swoje podziękowania złożyli na ręce pani dyrektor i rodziców, a także pana Marka Gołuchowskiego, który przez 3 lata zawsze służył im swoją pomocą. Obie klasy przygotowały część artystyczną, będącą podsumowaniem 3 lat nauki w szkole i podziękowaniem dla całej społeczności herbertowskiej. Magiczny wieczór, pełen wdzięku i pięknych kreacji, upłynął w atmosferze dobrej zabawy.