Aktualności

„Herbert” ponownie w Szlachetnej Paczce.

W  przedświątecznym zabieganiu nie zapominamy o potrzebujących. Już piaty raz włączyliśmy się w ogólnopolski projekt Szlachetna Paczka. Niezwykła jest idea tego działania  –  nie tylko daje nam okazję by pokazać ile miłości jest w nas, ale także stwarza możliwość wspólnego podejmowania trudu  i radości przygotowania prezentów. Solidarnie: uczniowie, nauczyciele i pracownicy szkoły spakowaliśmy  12 paczek, w których były artykuły spożywcze, koc, pościel, ręczniki, chemia gospodarcza, obuwie i drobne prezenty dla dwuosobowej rodziny. W ten sposób dołączyliśmy do grona szlachetnych darczyńców, wśród których są znani sportowcy, artyści, celebryci, politycy czy osoby duchowne. Obdarowani, według relacji wolontariusza opiekującego się rodziną, nie kryli wzruszenia w trakcie otwierania świątecznie  owiniętych kolejnych paczek. Dziękujemy uczniom i ich rodzicom za zaangażowanie i hojność.